reprocentrum

PROJEKCE - PŘEDPROJEKTOVÁ PŘÍPRAVA - UZEMNÍ ŘÍZENÍ - STAVEBNÍ POVOLENÍ - REALIZACE INŽENÝRSKÉ SLUŽBY REALIZACE STAVBY PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI STAVEB
PRŮMYSLOVÉ STAVBY OBČANSKÉ A VEŘEJNÉ STAVBY EKOLOGICKÉ STAVBY


Doporučené publikace

Aktuality

Valná hromada AFI zvolila Ing. Martina Zuštíka členem řídícího výboru

Ing. Martin Zuštík, jednatel společnosti, byl v polovině února 2015 opět zvolen valnou hromadou AFI (Sdružení pro zahraniční investice) za člena řídícího výboru.
Sdružení pro zahraniční investice je nevládní nezisková organizace pro podporu přímých zahraničních investic, rozvoj českého podnikatelského prostředí, export investic a investičních služeb a spolupráci mezi firmami a výzkumnou sférou. Od svého založení v roce 1996 AFI reprezentuje skupinu renomovaných českých a nadnárodních firem poskytujících servis pro investory na českém trhu i při exportu do zahraničí.

26.02.2015


Naše společnost se účastnila Konference ředitelů projektových společností 2014

BP projekt, s.r.o. zastupoval na Konferenci projektových společností 2014 Ing. Martin Zuštík, jednatel společnosti, který tam byl pozván jako prezident České asociace konzultačních inženýrů (CACE), do panelu diskutujících odborníků. Konference proběhla v úterý 16.9.2014 na Veletrhu FOR ARCH v konferenčním sálu č.5. Na konferenci se  diskutovalo o aktuální situaci v sektoru projektových prací, nových zakázkách, klíčových připravovaných změnách. Součástí konference byla prezentace Studie projektových společností 2014 (ke stažení zde). Úvodník Ing. Martina Zuštíka k této konferenci si můžete stáhnout zde.

KRPS 2014
KRPS 2014
KRPS 2014


V srpnu proběhl v naší společnosti kontrolní audit na systém jakosti

V naší společnosti proběhl druhý kontrolní audit společnosti DEKRA Certification s.r.o. Kontrolní audit proběhl dne 8.8.2014 v sídle společnosti. Předcházející den proběhl kontrolní audit také v naší mateřské společnosti Technoprojekt, a.s.

Obě společnosti jsou certifikované na Systém managementu jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2009 a na Systém environmentálního managementu podle ČSN EN ISO 14001:2005.

V příštím roce proběhne recertifikační audit.

Certifikaty 2014

více ...


4Projects - Prostředí pro řízení a správu dokumentů

Naše společnost začala plně využívat aplikaci 4Projects – nové, unikátní prostředí pro správu a řízení dokumentů. 

4Projects je určen zejména pro řízení dokumentace v externí síti dodavatelů a zákazníků a umožní poskytnout vyšší komfort v oblasti koordinace a schvalovacího procesu jak klienty tak i se subdodavateli. Veškeré relevantní podklady k projektu budou přístupné oprávněným osobám přes internetový prohlížeč. 

4projects

Více se o nově využívaném systému dozvíte na internetových stránkách www.4projects.cz


Účast na česko-tureckém podnikatelském fórum

Technoprojekt se zúčastnil česko-tureckého podnikatelského fóra, které se konalo 4. února 2013 v Praze. Fórum se konalo u příležitosti oficiální návštěvy předsedy vlády Turecké republiky. Naše společnost považuje turecký trh jako zajímavý, mimo jiné díky existenci řady kvalitních, konzultačních firem. Možnou alternativou pro zapojení do místního trhu by bylo vytvoření společného podniku. Technoprojekt má díky mezinárodním akvizicím ve FIDIC a EFCA hodnotné kontakty mezi vedoucími, konzultačními společnostmi.

česko - Turecké fórum
Autor fotografie: Zdeněk Strnadel


Účast na Česko-ukrajinském podnikatelském fórum

Dne 30.1.2013 se naše společnost zúčastnila česko-ukrajinského podnikatelského fóra, které se konalo v Ostravě. Fórum se zabývalo podnikatelskými příležitostmi v Doněckém kraji, který se zaměřuje hlavně na oblast metalurgie, energetiku, strojírenství a výrobu koksu. Naše společnost analyzuje příležitosti na Ukrajině a dá se předpokládat, že v horizontu několika let se aktivně zapojíme do místního trhu.

česko - ukrajinské fórum


Nový vizuální styl webové prezentace

K 1.4.2010 byla do provozu uvedená nová, vizuálně i obsahově aktualizována webová prezentace společnosti BP projekt, s.r.o., korespondující s designem stránek mateřské společnosti Technoprojekt, a.s.

Tímto krokem, kterého cílem je zdůraznit příslušnost jednotlivých dceřiných společností k Technoprojekt Group, se BP projekt, jako čtvrtá v pořadí (po Technoprojektu, Technoprojektu SK a Architemě), ztotožnil s jednotnou, aktualizovanou šablonou vytvořenou pro mateřskou společnost.

Kromě atraktivnějšího vzhledu nové stránky svým návštěvníkům nabízí také přehlednější, kvalitnější a podrobnější informace. Pro větší pohodlí a snadnější pohyb na stránkách byla značná pozornost věnována také navigaci.

Výsledkem jsou moderní, dynamické stránky nabízející aktuální a potřebné informace v přehledné podobě.


Stavba roku 2009 Zlínského kraje

Investor stavby Obec Hovězí přihlásil do soutěže STAVBA ROKU 2009 ZLÍNSKÉHO KRAJE realizovanou stavbu „Stavební úpravy Mateřské školy Hovězí“, jejíž projekt vypracoval BP projekt, s.r.o.


Stavba roku 2008 Olomouckého kraje

Pracovníci BP projektu s.r.o. převzali cenu v soutěži STAVBU ROKU 2008 OLOMOUCKÉHO KRAJE v kategorii Rekonstrukce a obnova za projekt „Vojenská nemocnice Olomouc – Hospodářský dvůr – Zdravotnické provozy“.
Copyright © 2010 BP projekt, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Aktuality

Valná hromada AFI zvolila Ing. Martina Zuštíka členem řídícího výboru více ...

Naše společnost se účastnila Konference ředitelů projektových společností 2014 více ...

V srpnu proběhl v naší společnosti kontrolní audit na systém jakosti více ...

4Projects  - Prostředí pro řízení a správu dokumentů více ...

Účast na česko-tureckém podnikatelském fórum více ...

Účast na Česko-ukrajinském podnikatelském fórum více ...

Nový vizuální styl webové prezentace více ...

Stavba roku 2009 Zlínského kraje. více ...

Stavba roku 2008 Olomouckého kraje. více ...